ERJ-8ENF4420V
MFR.Part #
ERJ-8ENF4420V
JLCPCB Part #
C2080142
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS