ERJ-8ENF4222V
MFR.Part #
ERJ-8ENF4222V
JLCPCB Part #
C2080860
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS