ERJ-8ENF4122V
MFR.Part #
ERJ-8ENF4122V
JLCPCB Part #
C2077798
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS