ERJ-8ENF3833V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8ENF3833V
JLCPCB Part #
C3922948
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS