ERJ-8ENF3741V
MFR.Part #
ERJ-8ENF3741V
JLCPCB Part #
C2090879
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS