ERJ-8ENF3601V
MFR.Part #
ERJ-8ENF3601V
JLCPCB Part #
C2077487
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS