ERJ-8ENF3572V
MFR.Part #
ERJ-8ENF3572V
JLCPCB Part #
C2077806
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS