ERJ-8ENF3480V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8ENF3480V
JLCPCB Part #
C4244962
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS