ERJ-8ENF3320V
MFR.Part #
ERJ-8ENF3320V
JLCPCB Part #
C2077583
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS