ERJ-8ENF3160V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8ENF3160V
JLCPCB Part #
C2080306
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS