ERJ-8ENF2800V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2800V
JLCPCB Part #
C3945968
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS