ERJ-8ENF2551V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2551V
JLCPCB Part #
C2077533
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS