ERJ-8ENF2402V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2402V
JLCPCB Part #
C2078234
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS