ERJ-8ENF2400V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2400V
JLCPCB Part #
C4281345
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS