ERJ-8ENF2322V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2322V
JLCPCB Part #
C4141951
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS