ERJ-8ENF22R6V
MFR.Part #
ERJ-8ENF22R6V
JLCPCB Part #
C2080545
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS