ERJ-8ENF2204V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2204V
JLCPCB Part #
C2077895
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS