ERJ-8ENF2152V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2152V
JLCPCB Part #
C4280468
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS