ERJ-8ENF19R6V
MFR.Part #
ERJ-8ENF19R6V
JLCPCB Part #
C2081955
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS