ERJ-8ENF1822V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1822V
JLCPCB Part #
C2077535
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS