ERJ-8ENF1693V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8ENF1693V
JLCPCB Part #
C2080406
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS