ERJ-8ENF15R4V
MFR.Part #
ERJ-8ENF15R4V
JLCPCB Part #
C4266676
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS