ERJ-8ENF1544V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1544V
JLCPCB Part #
C4268190
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS