ERJ-8ENF1501V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1501V
JLCPCB Part #
C2077482
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS