ERJ-8ENF14R7V
MFR.Part #
ERJ-8ENF14R7V
JLCPCB Part #
C4079560
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS