ERJ-8ENF1433V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1433V
JLCPCB Part #
C2080447
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS