ERJ-8ENF1432V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1432V
JLCPCB Part #
C4039640
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS