ERJ-8ENF1244V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1244V
JLCPCB Part #
C4020408
Description
-55℃~+155℃ 1.24MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS