ERJ-8ENF1201V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1201V
JLCPCB Part #
C2080434
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS