ERJ-8ENF11R8V
MFR.Part #
ERJ-8ENF11R8V
JLCPCB Part #
C4007273
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS