ERJ-8ENF1134V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1134V
JLCPCB Part #
C4276507
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS