ERJ-8ENF1131V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1131V
JLCPCB Part #
C2080141
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS