ERJ-8ENF1052V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8ENF1052V
JLCPCB Part #
C2077785
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS