ERJ-8ENF1050V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8ENF1050V
JLCPCB Part #
C4070466
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS