ERJ-8CWJR039V
MFR.Part #
ERJ-8CWJR039V
JLCPCB Part #
C2083582
Description
-55℃~+125℃ 1W 39mΩ Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS