ERJ-8CWJR025V
MFR.Part #
ERJ-8CWJR025V
JLCPCB Part #
C2081609
Description
-55℃~+125℃ 1W 25mΩ Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS