ERJ-8CWJR024V
MFR.Part #
ERJ-8CWJR024V
JLCPCB Part #
C4244394
Description
-55℃~+125℃ 1W 24mΩ Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS