ERJ-8CWJR010V
MFR.Part #
ERJ-8CWJR010V
JLCPCB Part #
C2079721
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS