ERJ-8CWFR047V
MFR.Part #
ERJ-8CWFR047V
JLCPCB Part #
C4305953
Description
-55℃~+125℃ 1W 47mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS