ERJ-8CWFR024V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8CWFR024V
JLCPCB Part #
C2079760
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1W 24mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS