ERJ-8CWFR013V
MFR.Part #
ERJ-8CWFR013V
JLCPCB Part #
C4018270
Description
-55℃~+125℃ 13mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS