ERJ8CWFR010V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ8CWFR010V
JLCPCB Part #
C409086
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS