ERJ-8BWJR068V
MFR.Part #
ERJ-8BWJR068V
JLCPCB Part #
C4184593
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 1W 68mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS