ERJ-8BWJR020V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8BWJR020V
JLCPCB Part #
C2079419
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 20mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS