ERJ-8BWJR010V
MFR.Part #
ERJ-8BWJR010V
JLCPCB Part #
C6191796
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 10mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS