ERJ8BWFR100V
MFR.Part #
ERJ8BWFR100V
JLCPCB Part #
C411236
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 100mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS