ERJ-8BWFR033V
MFR.Part #
ERJ-8BWFR033V
JLCPCB Part #
C2079579
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 33mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS