ERJ-8BWFR020V
MFR.Part #
ERJ-8BWFR020V
JLCPCB Part #
C7273313
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 20mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS