ERJ-8BQJ3R9V
MFR.Part #
ERJ-8BQJ3R9V
JLCPCB Part #
C2081540
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS