ERJ-8BQF7R5V
MFR.Part #
ERJ-8BQF7R5V
JLCPCB Part #
C2081648
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS